beinggigantic:

borlax:

oh yes, now this is what Im talking about 

yeah! yeah yeah! oh yeah!!!

beinggigantic:

borlax:

oh yes, now this is what Im talking about 

yeah! yeah yeah! oh yeah!!!

(via tumbledore-)


youmademebelieveindreams:

Sleeping alone after you sleep with someone else might be the worst thing in the world.

(via madisoncalvertt)



omfgsid:

My 4 year old brother told me he was scared to grow up and cried for like 10 minutes straight

finally I asked why he was so scared

and he said he was scared of drinking coffee

coffee

Me when I was little

(via pumpumpumpykin)


tumbledore-:

ouch

tumbledore-:

ouch


nakedrussia:

llttlesophie:

gifcraft:

Bunny falls asleep

bun didn’t actually fall asleep!! bunnies flop over like this when they feel safe and comfortable in their environment. they rarely stretch out and lay down because they’re prey animals, so when ur bun does completely lays on their side or their back, it means they feel 10000% safe around you

nakedrussia:

llttlesophie:

gifcraft:

Bunny falls asleep

bun didn’t actually fall asleep!! bunnies flop over like this when they feel safe and comfortable in their environment. they rarely stretch out and lay down because they’re prey animals, so when ur bun does completely lays on their side or their back, it means they feel 10000% safe around you

(via pumpumpumpykin)


(via tumbledore-)


javeliner:

hang on, wait a second

(via pumpumpumpykin)


pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

(via pumpumpumpykin)


(via danknote)


I’d care if the person I reblogged this from committed suicide.

(via dylannfarr)


itsstuckyinmyhead:

Cats and Tumblr

(via tumbledore-)


kissmeok:

love/couples

That looks like Tyler

kissmeok:

love/couples

That looks like Tyler

(via dylannfarr)


I’d care if the person I reblogged this from committed suicide.


goth-waffles:

@smokybat said: I adore you omgomgomg

commandercarlos said: the goth video won’t be goth enough without you.

I would blush but my pale makeup wont let me

pumpumpumpykin ohmygosh if you did your makeup like that y’all would look exactly the same

(via pumpumpumpykin)